Kompaktný plynový kotol, ktorý sa zmestí všade

Dátum vydania: 08.08.2022

Kompaktný plynový kotol, ktorý sa zmestí všade

Malý, tichý, úsporný, spoľahlivý, smart a za dobrú cenu. To sú najčastejšie očakávania od zdroja tepla pre rodinný dom. Plynové kotly ENBRA by Fondital dokonale spĺňajú všetky tieto požiadavky a môžu byť aj pre vás tou správnou voľbou.

Harmónia konceptu riešenia, použitie najnovších technológií, precízna kontrola kvality a bohatá vybavenosť inovatívnymi prvkami sú vlastnosti, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších užívateľov.

 „ENBRA SLOVAKIA spolupracuje s talianskym výrobcom špičkových kotlov Fondital už od roku 2014. Po toľkých rokoch môžeme s určitosťou povedať, že ide o silného, spoľahlivého a inovatívneho výrobcu kotlov, s ktorým máme výborné skúsenosti. ENBRA je exkluzívnym partnerom kotlov Fondital na Slovensku,“ hovorí Katarína Rusková, obchodná riaditeľka spoločnosti ENBRA SLOVAKIA.

Plynový kotol je v dnešnej dobe najdostupnejšou a inštalačne najrýchlejšou voľbou pre vykurovanie domácností, kde je zavedený plyn. Kombinuje v sebe rozumné obstarávacie náklady a súčasne nízke náklady na prevádzku. Okrem pravidelnej ročnej servisnej prehliadky sú prakticky bezúdržbové, takže v zásade zapnete, nastavíte teplotu a hneď kúrite, prípadne i zohrievate úžitkovú vodu. 

Naše plynové kondenzačné kotly sa radia medzi špičku na trhu. Z hľadiska výkonu a efektivity prevádzky spĺňajú najprísnejšie štandardy a tiež emisné normy. Vyrábajú sa v Európe a vyznačujú sa unikátnou konštrukciou nerezového výmenníka. Ten je pri dodržaní pokynov výrobcu pri montáži a predpísaných servisných prehliadok prakticky nezničiteľný a zaručuje vysoký výkon a hlavne dlhú životnosť,“ hovorí Katarína Rusková. Kotly ENBRA by Fondital sú dodávané v rôznych variantoch, výkonoch a príslušenstve. Ide o zariadenia vysokej estetickej, technickej a technologickej kvality a ich poruchovosť je štatisticky zanedbateľná.

Bezplatná 5 ročná záruka

Štandardná, zákonom definovaná záruka je 2 roky. Našim kotlom veríme. Preto sme im predĺžili záruku na 5 rokov. Za predĺženú záruku je bežne potrebné priplácať. U nás dostanete na kotly ENBRA by Fondital predĺženú záruku o 3 roky úplne zadarmo. Získate tak kotol s 5 ročnou zárukou pri dodržaní záručných podmienok ako pri štandardnej záruke.

Smart home

Kotly ENBRA by Fondital štandardne umožňujú jednoduché prepojenie so systémami "smart home" a môžete ich na diaľku ovládať pomocou mobilnej aplikácie. Okrem toho tiež ponúkajú oddelenú reguláciu výkonu vykurovania a prípravy teplej vody, čo dodatočne zníži prevádzkové náklady. Napríklad inteligentný regulátor ENBRA SPOT umožňuje nastaviť a monitorovať kotol a vykurovací systém z ľubovoľného miesta, jednoducho cez internet. Spolu s použitím externého senzora môže užívateľ naviac dodatočne zvýšiť sezónnu energetickú účinnosť svojho zariadenia na vykurovanie až o 4 %.

Kompaktný rozmer, nízka hlučnosť a skvelá dostupnosť

Komfort je dôležitý a nespornou výhodou kotlov ENBRA by Fondital je veľmi nízka hlučnosť pri prevádzke, čo v domácnosti zaručene ocení každý. Vďaka kompaktným rozmerom tieto kotly nezaberú veľa miesta a zmestia sa aj do stiesnených priestorov v menších bytoch, rodinných domoch či v menších technických miestnostiach.  Ponuka kotlov, potrebného príslušenstva a náhradných dielov je v ENBRA z 90 % vždy skladom. Všetko bez otravného čakania na dodanie.

S ponukou kotlov Vám radi poradia Obchodno-technickí zástupcovai ENBRA SLOVAKIA: https://www.enbra.sk/kontakty-obchod